سـامانه شفافــ‌سازی

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیرعامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : حمید علیدادی سلیمانی
      • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
        • مدیر مطالعات پایه منابع آب : علی میرشکاری سلیمانی
        • گروه آب های سطحی
          • رئیس گروه مطالعات آبهای سطحی : حسین کریمقاسمی
        • گروه آب های زیرزمینی
          • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
        • گروه تلفیق و بیلان
          • رئیس گروه تلفیق و بیلان : زهرا خواهنده کارنما
      • مدیریت قراردادها
        • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
        • گروه خدمات طرح ها
          • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
      • مدیریت حقوقی
        • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
        • گروه دعاوی
          • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
        • گروه تملک و مستند سازی
          • رئیس گروه تملک و مستندسازی : علی اصغر محمدی
      • مدیریت روابط عمومی
        • مدیر روابط عمومی : سینا روزبهانی
      • مدیریت حراست
        • مدیر حراست : سید علی جعفری
      • مدیریت دفتر هیأت مدیره و مدیرعامل
        • مدیر دفترهیأت مدیره و مدیر عامل : علیرضا شکیبائی
        • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
          • رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد : محسن قاضی زاده احسائی
        • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
          • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
        • گروه حسابرسی داخلی
          • رئیس گروه حسابرسی داخلی : بهاره کوشش
    • معاونت برنامه ریزی
      • معاون برنامه ریزی : محسن اسدی پسوجانی
      • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
        • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
        • گروه تحقیقات کاربردی
          • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
        • گروه برنامه ریزی آب
          • رئیس گروه برنامه ریزی آب : محمد شفیعی
      • مدیریت تحول اداری، فن آوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی
        • مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت : عباس انجم شعاع
        • گروه توسعه مدیریت
          • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
        • گروه فن آوری اطلاعات
          • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب
    • معاونت طرح و توسعه
      • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
      • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
        • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : محمدرضا عطاپور
      • مدیریت فنی آب
        • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
        • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
          • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : امیر آیت الهی
        • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
          • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : نیما حافظی نسب
        • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
          • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : هادی قنبری
      • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
        • گروه طرح های آبرسانی
          • رئیس گروه طرحهای آبرسانی : احمد نگارستانی
        • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
          • رئیس گروه طرحهای شبکه های آبیاری و زهکشی : حسن قاضی زاده احسائی
        • گروه طرحهای تأمین آب
          • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : ذکریا دریجانی
    • معاونت حفاظت و بهره برداری
      • معاون حفاظت و بهره برداری : الیاس سلاجقه
      • واحدهای منابع آب شهرستانها
        • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
          • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
          • اداره منابع آ ب شهرستان انار
            • رئیس اداره منابع آب شهرستان انار : حجت کامیابی
        • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
          • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : مسعود راستین
          • اداره منابع آب شهرستان ریگان
            • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : مسلم کریمی مهر (سرپرست)
          • اداره منابع آب شهرستان فهرج
            • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : مسعود طبیب زاده
          • ادراه منابع آب رستم آباد
            • رئیس اداره منابع آب شهرستان رستم آباد : مهدیه گوری
        • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
          • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
        • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
          • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
        • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
          • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : وحید حسیبی
        • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
          • مدیر منابع آب شهرستان زرند : امیر محمد رخ شاد( سرپرست)
        • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
          • مدیر منابع آب شهرستان بردسیر : یاسین حسینی
        • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
          • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
        • مدیریت منابع آب شهرستان بم
          • مدیر منابع آب شهرستان بم : بهنام باشتمن ( سرپرست)
        • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
          • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : علی کاردوست (سرپرست)
          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
            • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حمید صادقی گوغری (سرپرست)
        • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
          • مدیر منابع آب شهرستان بافت : اصغر پورمراد
          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
            • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : محمد مهدی مهرابی زاده هنرمند
          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
          • مدیریت منابع آب شهرستان راور
            • مدیر منابع آب شهرستان راور : امیر مصطفائی ( سرپرست )
            • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
            • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
              • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : حسین تاجیک
            • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
              • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
            • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
              • مدیر منابع آب شهرستان منوجان : عباس عطاءپور وزیری(سرپرست)
            • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
              • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
            • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
              • مدیر منابع آب شهرستان قلعه گنج : محمد علی ملائی (سرپرست)
            • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
              • مدیر منابع آب شهرستان اُرزوئیه : علی اسکندری نسب (سرپرست)
            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
              • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم : رضا حسن زاده
              • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم : میثم طرفدار
              • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
              • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : علیرضا عادلی
                • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                  • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : حسام خواجه زاده
                • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                  • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
            • گروه مشترکین و درآمد
              • رئیس گروه درآمد و مشترکین : اسماعیل گوشکی نژاد
            • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
              • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
              • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : ابوذر قادری پور
              • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                • رئیس گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی : حامد فرهادی
            • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
              • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : احسان منظری توکلی (سرپرست)
            • مدیریت رودخانه ها و سواحل
              • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
              • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : یزدان حیدری (سرپرست)
            • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
              • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : امیرحسین کرمی
              • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : حمید میرزابیگی (سرپرست)
              • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : وحید اسلام
          • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
            • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
            • مدیریت مالی و ذیحسابی
              • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
              • اداره حسابداری عمومی
                • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
              • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : علی شمس الدینی
              • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
              • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
                • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی
                • گروه منابع انسانی و آموزش
                  • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : مسعود طهرانی زاده
                • اداره امور اداری و بازنشستگی
                  • رئیس اداره امور اداری و بازنشستگی : مهدی رجائی نژاد
                • اداره دبیرخانه
                  • رئیس اداره دبیرخانه : فرشته افضلی (سرپرست)
                • اداره بیمه و رفاه
                  • رئیس اداره بیمه و رفاه : مهدیه دلیری
                • اداره تدارکات
                  • رئیس اداره تدارکات : سعید ملک لو زاده
                • اداره خدمات پشتیبانی
                  • رئیس اداره خدمات پشتیبانی : مهران خضری (سرپرست)